RokStories Zamek Na Skale w Trzebieszowicach
Zamek Na Skale jest miejscem niezwykłym. Spedzą tu Państwo chwile wyjątkowe, znajdą upragnioną ciszę, spokój na łonie natury, relaks, odpoczynek, mnóstwo energii.

Zabiegi SPA & Wellness są świetnym sposobem na całościową regenerację.

Zamek na Skale leży w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, miejscu umiłowanym przez wielu artystów. Połączenie wyjątkowego klimatu okolicy - przepięknych krajobrazów, historycznych akcentów oraz zabytkowych wnętrz Hotelu Zamek na Skale sprawia, że chwile tutaj spędzone na trwałe zapiszą się w Państwa pamięci. Zamek na Skale to nie tylko hotel, ale także miejsce wydarzeń kulturalnych. Ponadto korzystając z szerokiej oferty atrakcji regionu mają Państwo możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu. Naszą misją jest oferowanie usług najwyższej jakości, po to aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. Pragniemy również współtworzyć kulturalny wizerunek Ziemi Kłodzkiej. Dzisiaj w zamkowych wnętrzach może zamieszkać każdy. Doskonale odrestaurowany Zamek pełni funkcję luksusowego, czterogwiazdkowego hotelu. Pobyt w Zamku to niezwykła podróż przez ponad pięć wieków historii z Wilhelmem Fryderykiem III oraz Alfonsem Muchą w tle.

Miło nam zaprezentować Państwu, ofertę SPA Hotelu Zamek na Skale. Z myślą o wyjątkowych Gościach i skutecznej pielęgnacji nawiązaliśmy współpracę z najbardziej wyszukanymi markami kosmetycznymi. Należy do nich marka TERRAKE, oferująca Ceremonie Piękna dla najbardziej prestiżowych ośrodków SPA na świecie. Unikatowe masaże, połączenie przyjemnych ruchów, specjalnych akcesoriów, wzbogacone znakomitymi preparatami tworzą mikroklimat inspirowany początkami życia na Ziemi. Marka Terrake odtwarza cztery zmysłowe światy sił Ziemi: wodę, powietrze, rośliny i ziemię. Proponujemy Państwu także kosmetykę całego ciała oraz twarzy na 100% naturalnych preparatach marki KURLAND. Glinki, zioła alpejskie, oleje roślinne, kozie mleko to podstawa zabiegów BIO, które są wzbogacone znakomitymi masażami relaksującymi oraz Soft Packiem - łóżkiem wodnym przeznaczonym do wykonywania naturalnych terapeutycznych okładów. Proponujemy Państwu również zabiegi marki KLAPP Cosmetics wiodącego europejskiego producenta profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Ofertę naszą uzupełniają zabiegi w oparciu o firmę THALGO, Organique oraz liczne zabiegi i masaże autorskie, które mamy nadzieję przyczynią się do osiągnięcia przez Państwa spokoju, relaksu i harmonii.

image

Pokaz slajdów Zamek Na Skale - kliknij na obrazek!

image

Wycieczka wirtualna 3D Zamek Na Skale - kliknij na obrazek!


www.zameknaskale.com.pl