Znane Nieznane na Ziemi Kłodzkiej

Biegówki w Kotlinie Kłodzkiej To już kolejny zimowy pakiet ZnaneNieznane, którego motywem przewodnim były narty biegowe. Tym razem gościliśmy w Siennej u podnóża Czarnej Góry. Zabawy oczywiście było co niemiara, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Atrakcje w niecodziennym wydaniu Oprócz nart biegowych zaplanowane były liczne atrakcje dodatkowe. W pierwszy dzień wkroczyliśmy w tajemniczy świat Wapiennika Łaskawy Kamień w Starej Morawie. To przygoda niczym przejście na drugą stronę lustra. Na miejscu dzieciaki mogły własnoręcznie czerpać papier, uczestniczyć w zajęciach z grafiki oraz rysunku. Nie lada niespodziankom okazało się również podglądanie nietoperzy, które w z murów Wapiennika uczyniły swoją enklawę. W drugi dzień uczestnicy pakietu oprócz szusów na biegówkach mogli również zwiedzić Jaskinię Niedźwiedzią. Była to jednak wycieczka niestandardowa z licznymi atrakcjami dodatkowymi.

Mimo panującego mrozu i zimna wszystkim uczestnikom dopisywały świetne humory. Zabawy i śmiechu było co nie miara. Poniżej galeria zdjęć, więc zobaczcie sami !

Do zobaczenia na następnych pakietach ZnaneNieznane!

(Źródło: www.znanenieznane.pl)

Więcej: www.znanenieznane.pl szczegóły z imprezy


Wapiennik Łaskawy Kamień: www.znanenieznane.pl punkt programu Znane Nieznane