Katalog firm A-Z
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9
| Print |

Hotel Morawa

„Hotel Morawa” nowoczesny , rozwijający się obiekt hotelarski powstały w 2007r. Położony w Starej Morawie oddalonej zaledwie 2,5km od Stronia Śląskiego, przy drodze do Jaskini Niedźwiedzia w Kletnie. Atrakcyjna okolica, piękna panorama Masywu Śnieżnika w Sudetach wschodnich napawa do aktywnego wypoczynku.

Hotel ten jest idealnym miejscem do rekreacji zarówno latem jak i zimą. Odległy o 200m od nas „Zalew Stara Morawa” to znakomity akwen wodny do uprawy sportów wodnych. Szeroki wachlarz tras rowerowych, pieszych szlaków turystycznych, a także „Wieża widokowa na Czarnej Górze” dostarczą niezapomnianych wrażeń oraz widoków. 2,5 km od Hotelu znajduje się Centrum Sportu i Rekreacji w Stroniu Śląskim z krytą pływalnią i zespołem odnowy biologicznej : sauna sucha i mokra, wanna z masażami wodnymi (jakuzii), siłownia, solarium, hala sportowa ze ściankami wspinaczkowymi. Położenie Hotelu w tak ustronnym miejscu zapewnia najlepszą lokalizację dla miłośników sportów zimowych. W pobliżu obiektu znajdują się dwa wyciągi narciarskie Kamienica oraz Nowa Morawa. W zasięgu 8km od hotelu mieści się świetna baza narciarska „ Ośrodek Czarna Góra” w Siennej.

Hotel Morawa to idealne miejsce do wypoczynku, spędzenia urlopu, weekendu oraz zorganizowania profesjonalnego spotkania, szkolenia biznesowego czy imprez okolicznościowych wszelkiego rodzaju. Naszym celem jest zadowolenie klienta.

Polecamy do skorzystania z punktów gastronomicznych : Restauracja Morawa z kawiarnią i drink barem, a także Karczma Czarna Góra, Arena przy Kubusiowej Polanie, Arenka przy kolei KLH na Czarnej Górze w Siennej.
Wyposażenie:
Bar
Kawiarnia
Restauracja
Taras
Idealne dla dzieci
Idealne dla grup
W-LAN / WiFi
Parking

Rodzaje płatności:
Przelewem
Gotówka
Adres:

Stara Morawa 11a
57-550 Stronie Śląskie

Dane kontaktowe:

Numer telefonu: 74 814 08 74
Strona: http://www.hotelmorawa.pl

Przypisane do kategorii: Hotele