Realizacja na zamówienie: Panoramy 360° wykonujemy na terenie całej Ziemi Kłodzkiej w celu zaprezentowania obiektów agroturystycznych, pensjonatów, hoteli i restauracji Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. kom. 695 205 787.

Panoramy 360° są z pewnoscią najlepszą i najbardziej efektywną formą reklamy dla obiektów noclegowych wszelkiego typu począwszy od agroturystyki poprzez penjsonaty a skończywszy na wielogwiazdkowych hotelach.Interaktywność jest przy tym elementem pozwalającym na doświadczenie przebywania w prezentowanym miejscu niczym w rzeczywistości według technologii znanej jako virtual reality. Nasze rozwiązania oferujemy Państwu w najwyższej jakości bazując na wieloletnim doświadczeniu.

Skuteczność: Nic nie odzwierciedla danego miejsca w tak plastyczny i realistyczny sposób jak panorama sferyczna 360°! Skuteczność technologii wyróżnia się zdecydowanie na tle tradycyjnego zdjęcia i także filmu video.

Atuty naszych panoram sferycznych

  • Najlepsza forma reklamy dla agroturystyki, pensjonatow, hoteli, restauracji
  • Interaktywnosc aplikacji pozwala na poznanie miejsca w sposob szczegolnie plastyczny i realistyczny
  • Najwyzsza jakosc, technologia HDR, wszechstronne mozliwosci wzbogacenia funkcjonalnosci
Wartościowa inwestycja: panoramy 360° stanowią wypróbowany i wysoce ceniony wsród gości pensjonatów i hoteli sposób prezentacji obiektu.
Reklama

Panoramy 360°

Przykładowe realizacje panoram 360°: